(Entity)Reference Field Synchronization (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: error
ro: eroare

en: Node
ro: Nod

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Link to content
ro: Legătură către conţinut

en: Entity
ro: Entitate

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Autocomplete
ro: Completare automată

en: Bundles
ro: Tipuri

en: Linked to content
ro: Legat de conținut

en: View mode
ro: Mod de vizualizare

en: Entity Reference
ro: Referință entitate

en: Rendered as @mode
ro: Randat ca @mode

en: Entity reference
ro: Referință entitate
