(Entity)Reference Field Synchronization (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: error
sk: chyba

en: Node
sk: Uzol

en: Fields
sk: Polia

en: Entity
sk: Entita

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Autocomplete
sk: Automatické dokončenie

en: Bundles
sk: Zväzky

en: Linked to content
sk: Viazaný s obsahom

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: Entity Reference
sk: Odkaz na entitu

en: Rendered as @mode
sk: Zobrazené ako @mode
