(Entity)Reference Field Synchronization (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: error
th: ผิดพลาด

en: Link to content
th: ลิงค์ไปยังเนื้อหา

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: View mode
th: โหมดของวิว

en: Entity Reference
th: อ้างอิงเอนทิตี
