(Entity)Reference Field Synchronization (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: error
tr: hata

en: Node
tr: Düğüm

en: Fields
tr: Alanlar

en: Link to content
tr: İçerik bağlantısı

en: Entity
tr: Nesne

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Autocomplete
tr: Otomatik tamamla

en: Bundles
tr: Paketler

en: Linked to content
tr: İçeriğe bağlantılı

en: View mode
tr: Görünüm kipi

en: Entity content
tr: Varlık içeriği

en: Entity Reference
tr: Varlık Referansı

en: Rendered as @mode
tr: @mode olarak görüntüsü oluşturuldu

en: Entity reference
tr: Varlık referansı
