References (7.x-2.0-beta2) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: none
am: ምንም

en: Default
am: ነባሪ

en: Active
am: ገባሪ

en: Size of textfield
am: የፅሁፍ መስኩ መጠን

en: Blocked
am: የተጣመረ

en: Autocomplete matching
am: የራሥ-ሙላ ማዛመድ

en: View mode
am: የእይታ ሁኔታ
