References (7.x-2.0-beta2) - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: none
eu: bat ere ez

en: Default
eu: Lehenetsia

en: All
eu: Guztiak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Fields
eu: Eremuak

en: Contains
eu: Edukia

en: Plain text
eu: Testu laua

en: Size of textfield
eu: Testu eremuaren neurria

en: Blocked
eu: Blokeatuta

en: Node reference
eu: Node erreferentzia

en: Content types that can be referenced
eu: Erreferentziatuak izan daitezkeen eduki motak

en: Title (link)
eu: Izenburua (lotura)

en: Title (no link)
eu: Izenburua (loturarik ez)

en: Autocomplete text field
eu: Osatze automatikoaren testu eremua

en: User reference
eu: Erabiltzaile erreferentzia

en: User status that can be referenced
eu: Erabiltzaile egoera erreferentziatu daiteke

en: User Reference
eu: Erabiltzaile erreferentzia

en: Autocomplete matching
eu: Patekatu osatze automatikoa

en: Starts with
eu: Hasten da zerekin

en: %name: this post can't be referenced.
eu: %name: argitalpen hau ezin da erreferentziatu

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
eu: %name: izenburua ez dator bat. Mesedez egiaztatu zure hautapena

en: %name: found no valid user with that name.
eu: %name: balio-erabiltzailearen izen honekin ez da aurkitu.

en: %name: invalid input.
eu: %name: sarrera balio gabea.

en: %name: found no valid post with that title.
eu: %name: argitalpen bat izenburu horrekin ezin da aurkitu .
