References (7.x-2.0-beta2) - en to hu translation catalogue (35 entries)

en: none
hu: nincs

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: All
hu: Mind

en: Active
hu: Aktív

en: View arguments
hu: A nézet paraméterei

en: Fields
hu: Mezők

en: Contains
hu: Tartalmazza

en: Plain text
hu: Egyszerű szöveg

en: Size of textfield
hu: A szövegmező mérete

en: Blocked
hu: Zárolt

en: Node reference
hu: Tartalomra hivatkozás

en: Content types that can be referenced
hu: Tartalomtípusok, melyekre hivatkozni lehet

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
hu: Vesszővel elválasztott lista, amely a nézetnek küldendő paramétereket tartalmazza.

en: Title (link)
hu: Cím (hivatkozással)

en: Title (no link)
hu: Cím (hivatkozás nélkül)

en: Autocomplete text field
hu: Automatikusan kiegészülő szöveges mező

en: Defines a field type for referencing one node from another.
hu: Olyan mezőtípust ad, amely a tartalomban egy másik tartalomra hivatkozik.

en: User reference
hu: Felhasználóra hivatkozás

en: User roles that can be referenced
hu: Felhasználói szerepkör, amelyre hivatkozni lehet

en: User status that can be referenced
hu: Felhasználói állapot, amelyre hivatkozni lehet

en: Defines a field type for referencing a user from a node.
hu: Olyan mezőtípus, amely a tartalomban egy felhasználóra hivatkozik.

en: Autocomplete matching
hu: Automatikus kiegészítés módja

en: Starts with
hu: Ezzel kezdődik

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of users.
hu: Az automatikus kiegészítés ajánlási módjának kiválasztása. Megjegyzendő, hogy a <em>Tartalmazza</em> lehetőség kiválasztása teljesítmény problémákat okozhat olyan webhelyeken, melyek sokezer felhasználóval rendelkeznek.

en: View used to select the nodes
hu: Nézet használata a tartalmak kiválasztásához

en: %name: this post can't be referenced.
hu: %name: erre a tartalomra nem lehet hivatkozni.

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
hu: Az automatikus kiegészítés ajánlási módjának kiválasztása. Megjegyzendő, hogy a <em>Tartalmazza</em> lehetőség kiválasztása teljesítményproblémákat okozhat a több ezer entitással rendelkező webhelyeken.

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
hu: %name: a cím nem egyezik.

en: %name: found no valid user with that name.
hu: %name: nincs érvényes felhasználó ezzel a névvel.

en: References
hu: Hivatkozások

en: The delta allows you to select which item in a multiple value field to key the relationship off of. Select "1" to use the first item, "2" for the second item, and so on. If you select "All", each item in the field will create a new row, which may appear to cause duplicates.
hu: A delta lehetőséget ad annak kiválasztására, hogy a több értékű mező melyik eleme legyen a kulcs a kapcsolatban. Az „1” kiválasztása az első használja, a „2” a másodikat, és így tovább. Ha a „Mind” van kiválasztva, akkor a mező minden eleme új sort hoz létre, mely többszörös megjelenést okozhat.

en: %name: invalid input.
hu: %name: érvénytelen bevitel.

en: %name: found no valid post with that title.
hu: %name: nincs érvényes tartalom ezzel a címmel.

en: View used to select the users
hu: A felhasználók kiválasztásához használt nézet

en: View mode
hu: Nézetmód
