References (7.x-2.0-beta2) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: none
hy: ոչ մի

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Contains
hy: Պարունակում է

en: Plain text
hy: Պարզ տեքստ

en: Size of textfield
hy: Տեքստային դաշտի չափը

en: Blocked
hy: Արգելափակված

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
