References (7.x-2.0-beta2) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: none
te: ఏమీలేవు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: All
te: అన్నీ

en: Plain text
te: సాదా పాఠ్యం

en: Title (link)
te: శీర్షిక (లంకె)

en: Title (no link)
te: శీర్షిక (లంకె లేకుండా)

en: View mode
te: వీక్షణ పద్ధతి
