References (7.x-2.0-beta3) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: none
hr: ništa

en: Default
hr: Zadano

en: All
hr: Svi

en: Active
hr: Aktivno

en: Fields
hr: Polja

en: Contains
hr: Sadrži

en: Plain text
hr: Obični tekst

en: Size of textfield
hr: Dužina polja teksta

en: Blocked
hr: Blokiran

en: Defines a field type for referencing one node from another.
hr: Određuje vrstu polja za povezivanje jednog sadržaja s drugim.

en: Defines a field type for referencing a user from a node.
hr: Određuje vrstu polja za povezivanje s korisničkim obrascem iz sadržaja.
