References (7.x-2.0) - en to bo translation catalogue (21 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: none
bo: མེད

en: Node ID
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: All
bo: ཡོངས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Contains
bo: ཚུད་པ

en: Plain text
bo: ཡིག་རྐྱང

en: Size of textfield
bo: ཡི་གེ་གནས་ཁོངས་ཀྱི་ཞེང་ཚད

en: Blocked
bo: བཀག་ཚར་པ

en: Autocomplete matching
bo: རང་འགུལ་ངང་ཟླ་སྒྲིག

en: Starts with
bo: འགོ་རྩོམ་བྱེད

en: Displays the fields with an optional template.
bo: གནས་ཁོངས་ལ་གདམ་ཆོག་པའི་དཔེ་གཞི་ཞིག་མངོན་པ།

en: Inline fields
bo: གནས་ཁོངས་མཉམ་སྒྲིག

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
bo: རང་འགུལ་གྱིས་བསམ་འཆར་འཚོལ་སྡུད་བྱེད་པའི་ཐབས་གདམ་གསེས་བྱེད་པ། མཉམ་འཇོག་བྱེད་རྒྱུ་ཞིག་ལ་ཚེག་ཚིགས་མང་བའི་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་<em>འདུ་བ།</em>ཡི་གཤིས་ནུས་ལ་ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་བའི་ཉེན་ཁ་ཡོད།

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ
