References (7.x-2.0) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Blocked
dz: བཀག་ཡོདཔ།
