References (7.x-2.0) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: none
eo: neniu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Node
eo: Nodo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Active
eo: Aktiva

en: Fields
eo: Kampoj

en: Size of textfield
eo: Grandeco de tekstokampo

en: Blocked
eo: Blokita

en: Autocomplete matching
eo: Kongruado de aŭtomataj kompletigitiloj

en: View mode
eo: Vidoreĝimo
