References (7.x-2.0) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Node
gu: નોડ

en: All
gu: બધા

en: Active
gu: સક્રિય

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Plain text
gu: સાદું લખાણ

en: Starts with
gu: સાથે શરૂ થાય છે
