References (7.x-2.0) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: none
mn: хоосон

en: Default
mn: Анхны утга

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Node
mn: Зангилаа

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: View arguments
mn: Аргументуудыг харах

en: Plain text
mn: Энгийн текст
