References (7.x-2.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Default
ps: تلواله

en: All
ps: ټول

en: Active
ps: فعال
