References (7.x-2.0) - en to sk translation catalogue (31 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: none
sk: žiadne

en: Node ID
sk: ID uzla

en: Default
sk: Predvolené

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Node
sk: Uzol

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: View arguments
sk: Argumenty pohľadu

en: Fields
sk: Polia

en: Contains
sk: Obsahuje

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: Size of textfield
sk: Veľkosť textového poľa

en: Blocked
sk: Blokovaný

en: Node reference
sk: Odkaz na uzol

en: Content types that can be referenced
sk: Typy obsahu, ktoré môžu byž referencované

en: Title (link)
sk: Nadpis (odkaz)

en: Title (no link)
sk: Nadpis (bez odkazu)

en: Autocomplete text field
sk: Samodokončovacie textové pole

en: User reference
sk: Odkaz na používateľa

en: User roles that can be referenced
sk: Kategórie používateľov, ktoré môžu byť referencované

en: User status that can be referenced
sk: Stavy používateľov, ktoré môžu byť referencované

en: Autocomplete matching
sk: Zhody pre samodokončovanie

en: Starts with
sk: Začína s

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of users.
sk: Vyberte si metódu, ktorá sa použije na získanie návrhov pre samodokončovanie. Uvedomte si, že <em>Obsahuje</em> môže spôsobiť problémy s výkonom na stránkach s tisíckami používateľov.

en: Displays the fields with an optional template.
sk: Zobrazí polia s voliteľnou šablónou.

en: Inline fields
sk: Riadkové polia

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
sk: Vyberte si metódu, ktorá sa použije na získanie návrhov pre samodokončovanie. Uvedomte si, že <em>Obsahuje</em> môže spôsobiť problémy s výkonom na stránkach s tisíckami uzlov.

en: View mode
sk: Režim zobrazenia
