References (7.x-2.0) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: none
sq: asnjë

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Node
sq: Nyjë

en: All
sq: Të gjitha

en: Active
sq: Aktiv

en: Blocked
sq: Bllokuar
