References (7.x-2.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Content
sr: Садржај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Size of textfield
sr: Величина текстуалног поља

en: Autocomplete matching
sr: Поклапање са аутоматски попуњеним пољем

en: View mode
sr: Врста приказа
