References (7.x-2.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: All
ug: ھەممە

en: Plain text
ug: ئادەتتىكى تكىست

en: Blocked
ug: توسۇش
