References (7.x-2.1) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: none
bg: не

en: Node ID
bg: Номер

en: Default
bg: По подразбиране

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Node
bg: Материал

en: All
bg: Всички

en: Active
bg: Активен

en: Plain text
bg: Обикновен текст

en: Blocked
bg: Блокиран
