References (7.x-2.1) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: none
el: κανένα

en: Node ID
el: ID κόμβου

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Node
el: Κόμβος

en: All
el: Όλες

en: Active
el: Ενεργό

en: Fields
el: Πεδία

en: Contains
el: Περιέχει

en: Plain text
el: Απλό κείμενο

en: Size of textfield
el: Μέγεθος του πεδίου κειμένου

en: Blocked
el: Αποκλεισμένος

en: Title (link)
el: Τίτλος (σύνδεσμος)

en: Title (no link)
el: Τίτλος (χωρίς σύνδεσμο)

en: Autocomplete matching
el: Ταύτιση αυτόματης συμπλήρωσης

en: Starts with
el: Αρχίζει με

en: View mode
el: Τρόπος προβολής
