References (7.x-2.1) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Default
kk: Стандартты

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Node
kk: Түйін

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Fields
kk: Өрістер

en: Blocked
kk: Бұғатталған
