References (7.x-2.1) - en to lt translation catalogue (38 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: none
lt: joks

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Default
lt: Numatytasis

en: User ID
lt: Nario ID

en: Node
lt: Mazgas

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: View arguments
lt: Peržiūros argumentai

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Contains
lt: Turi

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: Node reference
lt: Mazgo nurodymas

en: Content types that can be referenced
lt: Turinio tipas kuri gali būt nurodytas

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
lt: Pateikite kableliu atskirtą argumentų sąrašą perduodama peržiūrom.

en: Title (link)
lt: Pavadinimas (su nuoroda)

en: Title (no link)
lt: Pavadinimas (be nuorodos)

en: Autocomplete text field
lt: Automatiškai pasibaigiantis teksto laukelis

en: Node Reference
lt: Mazgo Nurodymas

en: Defines a field type for referencing one node from another.
lt: Nustato laukelių tipą kuris nurodo vieną mazgą kitam mazgui.

en: User reference
lt: Narių nurodymai

en: User roles that can be referenced
lt: Narių rolės kurie gali būt nurodyti

en: User status that can be referenced
lt: Narių būsenos kurie gali būt nurodyti

en: Autocomplete matching
lt: Automatiškai pasibaigiantis atitikimas

en: Starts with
lt: Prasideda su

en: View used to select the nodes
lt: Peržiūra naudojam pasirinkti mazgus

en: %name: this post can't be referenced.
lt: %name: šis įrašas negali būt nurodytas.

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
lt: Pasirinkite metodą naudojamą surinkti siūlomos pabaigos siūlymus.Atminkite, kad <em>Turi</em> gali sukelti veikimo klaidų svetainėms turinčioms tūkstančius mazgų.

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
lt: %name: pavadinimas netinka. Prašome patikrinti jūsų pasirinkimą..

en: The delta allows you to select which item in a multiple value field to key the relationship off of. Select "1" to use the first item, "2" for the second item, and so on. If you select "All", each item in the field will create a new row, which may appear to cause duplicates.
lt: Delta suteikia galimybę pasirinkti kurį elementą kelių reikšmių laukelyje išjungti. Pasirinkite "1" naudoti pirmą elementą "2" antram elementui ir taip toliau. Jei pasirinkite "Visi" kiekvienas elementas laukelyje sukurs naują eilutę kuri greičiausiai sukels dubliavimą.

en: %name: invalid input.
lt: %name: klaidinga įvestis.

en: %name: found no valid post with that title.
lt: %name: su šiuo pavadinimų mazgų nerasta.

en: View used to select the users
lt: Vaizdas, naudojamas narių pasirinkimui

en: View mode
lt: Peržiūros būsena
