References (7.x-2.1) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: none
lv: neviens

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: Default
lv: Noklusējuma

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Node
lv: Mezgls

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: View arguments
lv: Skata parametri

en: Fields
lv: Lauki

en: Contains
lv: Satur

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: Size of textfield
lv: Teksta lauka izmērs

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
lv: Norādiet ar komatu atdalītu argumentu sarakstu, ko nodot skatam.

en: Autocomplete matching
lv: Automātiskās pabeigšanas atbilstība

en: Starts with
lv: Sākas ar

en: Displays the fields with an optional template.
lv: Attēlo laukus ar izvēles veidni.

en: Inline fields
lv: Iekļautie lauki

en: View mode
lv: Skata režīms
