References (7.x-2.1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Node ID
my: Node ၏ အမှတ်စဉ်

en: Autocomplete matching
my: အလိုအလ​ျောက် တိုက်စစ်ခြင်း
