References (7.x-2.1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Node
ne: नोड

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Contains
ne: समावेश

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
