References (7.x-2.1) - en to nl translation catalogue (53 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: none
nl: geen

en: Node ID
nl: Node-ID

en: Default
nl: Standaard

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: All
nl: Alle

en: Active
nl: Actief

en: View arguments
nl: Argumenten bekijken

en: Fields
nl: Velden

en: Contains
nl: Bevat

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: Size of textfield
nl: Lengte van het tekstveld

en: Blocked
nl: Geblokkeerd

en: Node reference
nl: Nodereferentie

en: Content types that can be referenced
nl: Inhoudstypes waarnaar een referentie geplaatst kan worden

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
nl: Geef een door komma's gescheiden lijst met argumenten op om aan het overzicht door te geven.

en: Title (link)
nl: Titel (link)

en: Title (no link)
nl: Titel (geen link)

en: Autocomplete text field
nl: Automatisch aanvullend tekstveld

en: Node Reference
nl: Nodereferentie

en: Defines a field type for referencing one node from another.
nl: Levert een veldtype for het refereren van een node naar een ander.

en: User reference
nl: Gebruikersreferentie

en: User roles that can be referenced
nl: Gebruikersrollen die kunnen worden gerefereerd

en: User status that can be referenced
nl: Gebruikersstatus die kan worden gerefereerd

en: User Reference
nl: Gebruikersreferentie

en: Defines a field type for referencing a user from a node.
nl: Levert een veldtype for het refereren van een gebruiker vanuit een node.

en: Autocomplete matching
nl: Automatisch aanvullende overeenkomst

en: Starts with
nl: Begint met

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of users.
nl: Selecteer de methode die wordt gebruikt om automatisch aangevulde suggesties te geven. Houd er rekening mee dat <em>Bevat</em> prestatieproblemen kan veroorzaken op sites met vele duizenden gebruikers.

en: View used to select the nodes
nl: View die gebruikt wordt voor het selecteren van nodes

en: %name: this post can't be referenced.
nl: %name: dit bericht kan niet worden gerefereerd.

en: Displays the fields with an optional template.
nl: Toont de velden met een optioneel thema.

en: Inline fields
nl: Inline-velden

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
nl: Selecteer de methode die wordt gebruikt om automatisch aangevulde suggesties te geven. Houd er rekening mee dat <em>Bevat</em> prestatieproblemen kan veroorzaken op sites met vele duizenden gebruikers.

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
nl: %name: titel niet gevonden. Controleer de selectie.

en: URL as plain text
nl: URL als platte tekst

en: %name: found no valid user with that name.
nl: %name: geen toegestane gebruiker gevonden met die naam.

en: References
nl: Referenties

en: %name: invalid input.
nl: %name: geen toegestane waarde.

en: %name: found no valid post with that title.
nl: %name: geen bericht gevonden met die titel.

en: View used to select the users
nl: View die gebruikt wordt om gebruikers te selecteren

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: References list
nl: Referentielijst

en: View mode: %mode
nl: Weergavemodus: %mode

en: Display the list of referenceable nodes as a textfield with autocomplete behaviour.
nl: De lijst van refereerbare nodes als een automatisch aanvullend tekstveld weergeven.

en: Display the name of the referenced user as a link to the user's profile page.
nl: De naam van de gerefereerde gebruiker als een link naar de profielpagina weergeven.

en: Display the name of the referenced user as plain text.
nl: De naam van de gerefereerde gebruiker als platte tekst weergeven.

en: Display the list of referenceable users as a textfield with autocomplete behaviour.
nl: De lijst van refereerbare gebruikers als een automatisch aanvullend tekstveld weergeven.

en: Display the referenced node ID
nl: De gerefereerde node-ID tonen

en: Display the URL of the referenced node
nl: De URL van de gerefereerde node tonen

en: Display the URL of the referenced user
nl: De URL van de gerefereerde gebruiker tonen
