References (7.x-2.1) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: none
nn: ingen

en: Default
nn: Standard

en: All
nn: Alle

en: Active
nn: Aktiv

en: Fields
nn: Felt

en: Contains
nn: Inneheld

en: Plain text
nn: Rein tekst

en: Blocked
nn: Blokkert

en: Starts with
nn: Startar med
