References (7.x-2.2) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: none
be: няма

en: Default
be: Прадвызначана

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Node
be: Вузел

en: All
be: Усе

en: Active
be: Актыўна

en: Fields
be: Палі

en: Contains
be: Утрымлівае

en: Plain text
be: Просты тэкст

en: Size of textfield
be: Памер тэкставага поля

en: Blocked
be: Заблакавана

en: Title (no link)
be: Загаловак

en: Autocomplete matching
be: Аўтадапаўненне супадзенняў

en: Starts with
be: Пачынаецца з

en: View mode
be: Лад выгляду
