References (7.x-2.2) - en to ca translation catalogue (41 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Yes
ca: Sí

en: none
ca: cap

en: Node ID
ca: ID del node

en: Default
ca: Per defecte

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: All
ca: Tot

en: Active
ca: Actiu

en: View arguments
ca: Arguments de vista

en: Fields
ca: Camps

en: Contains
ca: Conté

en: Plain text
ca: Text pla

en: Size of textfield
ca: Mida del camp de text

en: Blocked
ca: Bloquejat

en: Node reference
ca: Referència del node

en: Content types that can be referenced
ca: Tipus de nodes que poden ser referenciats

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
ca: Introduïu una llista d'arguments separats per comes per passar-los a la vista.

en: Title (link)
ca: Títol (enllaç)

en: Title (no link)
ca: Títol (sense enllaç)

en: Autocomplete text field
ca: Camp de text amb autocompletat

en: Node Reference
ca: Referència de node

en: Defines a field type for referencing one node from another.
ca: Defineix un tipus de camp per fer referència a un node des d'un altre.

en: User reference
ca: Referència d'usuari

en: User roles that can be referenced
ca: Rols d'usuari que poden ser referenciats

en: User status that can be referenced
ca: Estat de l'usuari que pot ser referenciat

en: User Reference
ca: Referència d'usuari

en: Defines a field type for referencing a user from a node.
ca: Defineix un tipus de camp per fer referència a un usuari des d'un node.

en: Autocomplete matching
ca: Coincidència en l'autocompletat

en: Starts with
ca: Comença amb

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of users.
ca: Seleccioneu el mètode utilitzat per a obtenir els suggeriments per a l'autocompletat. Tingueu en compte que l'opció <em>Conté</em> pot causar problemes de rendiment a llocs amb milers d'usuaris.

en: View used to select the nodes
ca: Vista utilitzada per escollir els nodes

en: %name: this post can't be referenced.
ca: %name: aquesta entrada no pot ser referenciada.

en: Displays the fields with an optional template.
ca: Mostra els camps amb una plantilla opcional.

en: Inline fields
ca: Camps en línia

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
ca: Seleccioneu el mètode utilitzat per a obtenir els suggeriments per a l'autocompletat. Tingueu en compte que l'opció <em>Conté</em> pot causar problemes de rendiment a llocs amb milers de nodes.

en: %name: found no valid user with that name.
ca: %name: no s'ha trobat cap usuari vàlid amb aquest nom.

en: References
ca: Referències

en: %name: invalid input.
ca: %name: entrada invàlida.

en: %name: found no valid post with that title.
ca: %name: no s'han trobat entrades vàlides amb aquest títol.

en: View used to select the users
ca: Vista per a seleccionar usuaris

en: View mode
ca: Mode de visualització
