References (7.x-2.2) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: none
cy: dim

en: Node ID
cy: ID Nod

en: Default
cy: Diofyn

en: Node
cy: Nod

en: All
cy: I gyd

en: Active
cy: Gweithredol

en: Fields
cy: Meysydd

en: Contains
cy: Yn cynnwys

en: Plain text
cy: Testun plaen

en: Blocked
cy: Wedi blocio

en: Starts with
cy: Dechrau gyda

en: Displays the fields with an optional template.
cy: Yn dangos y meysydd gyda phatrymlun dewisol.

en: Inline fields
cy: Meysydd mewn llinell
