References (7.x-2.2) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: none
ku: هیچ

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Node
ku: گرێ

en: All
ku: هەموو

en: Active
ku: چالاکە

en: Contains
ku: لەخۆیەوە گرتووە

en: Size of textfield
ku: قەبارەی خانەی دەق

en: Blocked
ku: بلۆککراوە
