References (7.x-2.2) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: none
ml: ഒന്നുമില്ല

en: Node ID
ml: നോഡ് ഐഡി

en: Node
ml: നോഡ്

en: Active
ml: സജീവമായ
