References (7.x-2.2) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: none
pa: ਕੋਈ ਨਹੀਂ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: All
pa: ਸਭ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ
