References (7.x-2.2) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Content
ur: متن

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: none
ur: کوئی نہیں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Contains
ur: پر مشتمل

en: Size of textfield
ur: متنی قطعہ کا سائز

en: View mode
ur: دیکھنے کے موڈ
