References (7.x-2.3) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: none
af: geen

en: Default
af: Verstek

en: Node
af: Mode

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Blocked
af: Geblokkeer
