References (7.x-2.3) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: none
ast: nengún

en: Node ID
ast: ID del noyu

en: Default
ast: Predefiníu

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Node
ast: Noyu

en: All
ast: Too

en: Active
ast: Activu

en: Plain text
ast: Testu planu

en: Size of textfield
ast: Tamañu del campu de testu

en: Blocked
ast: Torgáu
