References (7.x-2.3) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Content
fil: Nilalaman

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: none
fil: wala

en: Default
fil: Pamantayan

en: All
fil: Lahat

en: Active
fil: Aktibo

en: Blocked
fil: Hinadlangan
