References (7.x-2.3) - en to gl translation catalogue (42 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: none
gl: ningún

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: Default
gl: Predeterminado

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Node
gl: Nodo

en: All
gl: Todo

en: Active
gl: Activo

en: View arguments
gl: Ver argumentos

en: Fields
gl: Campos

en: Contains
gl: Contén

en: Plain text
gl: Texto sen formato

en: Size of textfield
gl: Tamaño do campo de texto

en: Blocked
gl: Bloqueado

en: Node reference
gl: Referencia a nodo

en: Content types that can be referenced
gl: Tipo de contido que poden ser referenciados

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
gl: Provee unha lista separada por comas dos argumentos a pasar á vista.

en: Title (link)
gl: Título (ligazón)

en: Title (no link)
gl: Título (sen ligazón)

en: Autocomplete text field
gl: Campo de texto autocompletado

en: Defines a field type for referencing one node from another.
gl: Define un tipo de campo para referenciar un nodo desde outro.

en: User reference
gl: Referencia de usuario

en: User roles that can be referenced
gl: Roles dos usuarios que poden ser referenciados

en: User status that can be referenced
gl: Estado dos usuarios que poden ser referenciados

en: User Reference
gl: Referencia de usuario

en: Defines a field type for referencing a user from a node.
gl: Define un tipo de campo para referenciar un usuario desde un nodo.

en: Usage
gl: Uso

en: About
gl: Información

en: Autocomplete matching
gl: Concordancia de autocompretar

en: Starts with
gl: Comeza con

en: View used to select the nodes
gl: Vista usada para seleccionar os nodos

en: %name: this post can't be referenced.
gl: %name: esta entrada non pode ser referenciada.

en: Displays the fields with an optional template.
gl: Presenta os campos cunha plantilla opcional.

en: Inline fields
gl: Campos en liña

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
gl: Seleccionar o método para recopilar as suxerencias de autocompretar. Teña en conta que <em>Conten</em> pode causar problemas de rendimento en sitios con miles de nodos.

en: %name: found no valid user with that name.
gl: %name: non se atopou un usuario válido con este nome.

en: %name: invalid input.
gl: %name: entrada non permitida.

en: %name: found no valid post with that title.
gl: %name: non se atopou unha entrada válida con este título.

en: View used to select the users
gl: Vista empregada para seleccionar os usuarios

en: View mode
gl: Modo de vista
