References (7.x-2.3) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: none
jv: ora ana

en: Node ID
jv: ID Node

en: Default
jv: Gawan

en: User ID
jv: ID panganggo

en: All
jv: Kabèh

en: Active
jv: Aktif

en: Fields
jv: Field

en: Contains
jv: Ngandhut

en: Plain text
jv: Teks biasa

en: Size of textfield
jv: Ukuran field tèks

en: Blocked
jv: Ditolak

en: About
jv: Ngenani
