References (7.x-2.3) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: none
km: គ្មាន

en: Node ID
km: លេខ​សម្គាល់​ថ្នាំង

en: Default
km: លំនាំដើម

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Node
km: ថ្នាំង

en: All
km: ទាំងអស់

en: Active
km: សកម្ម

en: Plain text
km: អត្ថបទ​ធម្មតា

en: Size of textfield
km: ទំហំ​វាល​អត្ថបទ

en: Blocked
km: បាន​ទប់ស្កាត់

en: About
km: អំពី
