References (7.x-2.3) - en to oc translation catalogue (29 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: none
oc: pas cap

en: Node ID
oc: Identificant (ID) del nosèl

en: Default
oc: Per defaut

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Node
oc: Nosèl

en: All
oc: Tot

en: Active
oc: Actiu

en: Delta
oc: Dèlta

en: Fields
oc: Camps

en: Contains
oc: Conten

en: Plain text
oc: Tèxte brut

en: Size of textfield
oc: Talha del camp de tèxte

en: Blocked
oc: Blocat

en: Title (link)
oc: Títol (amb ligam)

en: Title (no link)
oc: Títol (sens ligam)

en: User status that can be referenced
oc: Estatuts d'utilizaire que pòdon èsser referenciats

en: Usage
oc: Utilizacion

en: About
oc: A prepaus

en: Starts with
oc: Commence per

en: %name: this post can't be referenced.
oc: %name : aqueste contengut pòt pas èsser referenciat.

en: Displays the fields with an optional template.
oc: Aficha los camps amb un template facultatiu.

en: Inline fields
oc: Camps en linha

en: %name: found no valid user with that name.
oc: %name : avèm pas trobat cap d'utilizaire valid per aqueste nom.

en: %name: invalid input.
oc: %name : picada invalida.

en: %name: found no valid post with that title.
oc: %name : cap de contengut valid es pas estat trobat per aqueste títol.

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion
