References (7.x-2.4) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: none
az: yoxdur

en: Node ID
az: Nod İD-si

en: Default
az: Susmaya görə

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Node
az: Material

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: View arguments
az: Görünüş arqumenti

en: Fields
az: Sahələr

en: Contains
az: Tərkibində

en: Plain text
az: Adi mətn

en: Size of textfield
az: Mətn sahəsinin ölçüsü

en: Blocked
az: Blok edilib

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
az: Görünüşə keçmək üçün vergüllə ayrılmış arqumentlər siyahısını təqdim edin.

en: About
az: Haqqında

en: Autocomplete matching
az: Avtomatik tamamlama uyğunluğu

en: Starts with
az: ilə başlayır

en: Displays the fields with an optional template.
az: Sahələri əlavə şablonla göstərir.

en: Inline fields
az: Daxili sahələr
