References (7.x-2.4) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: none
bn: একটিও নয়

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: User ID
bn: ব্যবহারকারীর আইডি

en: All
bn: সমস্ত

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Blocked
bn: নিষ্ক্রিয়

en: About
bn: সম্পর্কে
