References (7.x-2.4) - en to bs translation catalogue (38 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: none
bs: ništa

en: Node ID
bs: Nod ID

en: Node
bs: Nod

en: All
bs: Sve

en: Active
bs: Aktivan

en: View arguments
bs: View argumenti

en: Fields
bs: Polja

en: Contains
bs: Sadrži

en: Plain text
bs: Obični tekst

en: Size of textfield
bs: Veličina polja za tekst

en: Blocked
bs: Blokiran

en: Node reference
bs: Referenciranje nodova

en: Content types that can be referenced
bs: Tipovi sadržaja koji mogu biti referencirani

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
bs: Unesite comma ograničenu listu argumenata da proslijedite u view.

en: Title (link)
bs: Naslov (link)

en: Title (no link)
bs: Naslov (bez linka)

en: Autocomplete text field
bs: Auto-kompletirajuće tekst polje

en: Node Reference
bs: Node referenciranje

en: Defines a field type for referencing one node from another.
bs: Definiše tip polja za referenciranje jednog noda prema drugom.

en: User reference
bs: Referenciranje korisnika

en: User roles that can be referenced
bs: Korisničke uloge koje mogu biti referencirane

en: User status that can be referenced
bs: Korisnički status koji može biti referenciran

en: User Reference
bs: Korisnička referenca

en: Defines a field type for referencing a user from a node.
bs: Definiše tip polja za referenciranje korisnika od noda

en: Autocomplete matching
bs: Auto-kompletirajuće uklapanje

en: Starts with
bs: Počinje sa

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of users.
bs: Izaberite metod koji će se koristiti da se prikupe auto-kompletirane sugestije. Obratite pažnju da <em>Sadrži</em> može uzročiti probleme sa performansama na sajtovima sa više hiljada korisnika.

en: View used to select the nodes
bs: View koji se koristi za odabir nodova.

en: %name: this post can't be referenced.
bs: %name: ovaj post ne može biti referenciran.

en: Displays the fields with an optional template.
bs: Prikaži polja sa opcionalnim predloškom.

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
bs: Izaberi metod koji se koristi da prikupi auto-kompletirane prijedloge. Napomena da <em>Sadrži</em> može prouzrokovati probleme u performansama na stranicama sa više hiljada nodova.

en: %name: found no valid user with that name.
bs: %name: nije pronadjeno nijedno validno korisničko ime.

en: %name: invalid input.
bs: %name: neispravan unos.

en: %name: found no valid post with that title.
bs: %name: nije pronadjen nijedan članak sa tim naslovom.

en: View used to select the users
bs: View korišten da označi korisnike
