References (7.x-2.4) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: none
is: engin

en: Node ID
is: Auðkenni nóðu

en: Default
is: Sjálfgefið

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Node
is: Nóða

en: All
is: Allt

en: Active
is: Virkt

en: Fields
is: Svæði

en: Contains
is: Inniheldur

en: Blocked
is: Óvirkur

en: Title (link)
is: Titill (tengill)

en: Title (no link)
is: Titill (án tengils)

en: About
is: Um

en: Starts with
is: Byrjar á
