References (7.x-2.4) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: none
kn: ಯಾವುದು ಇಲ್ಲ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Delta
kn: ಡೆಲ್ಟಾ

en: Blocked
kn: ನಿರ್ಬಂಧಿಸಲಾದ

en: Usage
kn: ಬಳಕೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು
