References (7.x-2.4) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: none
sl: nič

en: Default
sl: Privzeto

en: Node
sl: Vozlišče

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Plain text
sl: Golo besedilo

en: Blocked
sl: Blokiran

en: About
sl: O modulu
