References (7.x-2.4) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: none
th: ไม่มี

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: All
th: ทั้งหมด

en: Contains
th: ประกอบด้วย

en: Size of textfield
th: ขนาดช่องข้อความ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Starts with
th: เริ่มต้นด้วย

en: View mode
th: โหมดของวิว
